Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies

Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima

okładka

Klękamy z Sarą i Tobiaszem

piękno modlitwy małżeńskiej

Mieczysław Guzewicz

Wydanie 1
Rok wydania 2016
Książka posiada imprimatur
ISBN 9788389282668
Format 13x19 cm
Ilość stron 127
Wydawnictwo Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima
Oprawa miękka

19,95 17,96 zł

(17,10 + VAT)

-10%

Oszczędzasz 1,99 zł

Książka stanowi ciekawe połączenie – z jednej …

Książka stanowi ciekawe połączenie – z jednej strony są to rozważania na temat samej modlitwy jako spoiwa miłości małżeńskiej, z drugiej zaś gotowe propozycje modlitw, a wszystko oparte na historii biblijnej Sary i Tobiasza.

Biblijna para uczy nas modlitwy małżeńskiej, pokazuje, że tak jak Archanioł Rafał pomagał Tobiaszowi rozprawić się z siłami zła, tak również my możemy w naszych codziennych zmaganiach wspierać się Bożą mocą. Autor książki zachęca, abyśmy powierzali Panu Bogu wszystkie nasze sprawy we wspólnej modlitwie. Nie tylko zachęca, ale też daje przykłady rozważań, modlitw, z których małżonkowie mogą korzystać. Modlitwa jednoczy małżonków, pogłębia ich miłość. A świadectwo tej miłości jest najskuteczniejszym sposobem głoszenia Dobrej Nowiny.

Dodatek – obrazek z modlitwą, jaką młody małżonek Tobiasz wraz ze swoją żoną Sarą zanosili do Boga.

przejdź do strony autora
Mieczysław Guzewicz

ur. w roku 1959, mąż, ojciec trojga dzieci. Doktor teologii biblijnej, konsultor Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski, członek Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej oraz Diecezjalnej Komisji ds. Rodziny. Jest autorem książek, publikacji i opracowań z zakresu problematyki małżeństwa i rodziny, wychowania religijnego dzieci, cierpienia. Prowadzi konferencje i prelekcje dla …