Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies

Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima

O nas

wydawnictwo

Inicjatwa Wydawnicza JEROZOLIMA jest wydawnictwem katolickim, istnieje na rynku od 1998 roku. W tym czasie ukazało się kilkadziesiąt pozycji książkowych. Szczególnie dbamy o to, by nasze publikacje byly zgodne z oficjalnym nauczniem Kościoła Katolickiego. Nasze książki mają głównie charakter formacyjny: skierowane są do osób zaangażowanych w życie Kościoła, jak i do poszukujących drogi wiary. Najwięcej uwagi poświęcamy tematyce rodzinnej, wydajemy także pozycje z dziedziny duchowości oraz książki dotyczące problemów społecznych (alkoholizmu i narkomanii oraz sekt), a także kultury regionu.

Największym zainteresowaniem cieszą się książki Jacka Pulikowskiego mówiące o ojcostwie, przygotowaniu do małżeństwa, prolemach małżeńskich, relacjach z teściami oraz wychowaniu dzieci. Do bestsellerów można zaliczyć książki: "Warto być ojcem","Warto naprawić małżeństwo". Tej tematyce poświecone są także publikacje o. Karola Meissnera oraz Mieczysława Guzewicza.

Kształtowaniu duchowości młodzieży służą popularne wśród czytelników książki o. Wojciecha Jędrzejewskiego OP ("Miłość, ktora ocala", "Tęsknota, ktora rozszerza serce", 'Uzdrowienie ze wstydu"i in.).

Zapraszamy do zakupów w naszej księgarni jerozolimskiej, będącej księgarnią katolicką, gdzie obok publikacji IW Jerozolima, można nabyć także inne interesujące książki polskich autorów (albowiem intencją wydawnicwa, jak i księgarni jest promowanie rodzimych autorów, jeśli pojawiają się inni, to znaczy, że zasługują na szczególną uwagę).

Jesteśmy związani ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym JEROZOLIMA w Poznaniu ( https://jerozolima.org ).

Powiązana strona: https://lukaszkaluzny.com

Bestsellery

pokaż książki:

Nowości więcej

pokaż książki:

Promocje

pokaż książki:

Copyright © 2020 Inicjatywa Wydawnicza JEROZOLIMA
Copyright © 2020 Jacek Kałużny