Cookies

Ta strona korzysta z plików cookies

Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima

okładka

Testament Jezusa

ks. Stanisław Orzechowski

Książka posiada imprimatur
ISBN 9788389282293
Format 12,5x19,5 cm;
Ilość stron 70
Wydawnictwo Inicjatywa Wydawnicza Jerozolima
Oprawa miękka

12,28 11,06 zł

(10,53 + VAT)

-10%

Oszczędzasz 1,22 zł

Jak wypełnić testament Jezusa? Czy próbujemy wezwanie …

Jak wypełnić testament Jezusa? Czy próbujemy wezwanie do miłości wzajemnej przełożyć na codzienność? Ks. Orzechowski zachęca nas do prostowania naszych ścieżek przez przyjęcie miłości Chrystusa w sakramencie pokuty. Mówi, w jaki sposób dobrze przygotować się do spowiedzi, przytaczając wiele anegdot i przykładów z życia, z humorem pisze o ważnych i trudnych sprawach.

CYTAT: "...lubię spowiadać, bo od jakiegoś czasu udaje mi sie podglądać Pana Jezusa, co On wyprawia z człowiekiem na spowiedzi. To jest akurat mój biznes, moja branża, więc dlaczego mam nie spróbować podglądać Pana Jezusa? Zwłaszcza że św. Faustyna mi to podpowiedziała. Pan Jezus powiedział do niej: " Kiedy idziesz do spowiedzi, to pamiętaj, że Ja tam jestem. Kapłanem tylko się zasłaniam".

Testament Jezusa; Miłość wzajemna; Pokój serca; W naszych ciemnościach; O sakramencie pokuty;

przejdź do strony autora
ks. Stanisław Orzechowski

Ks. Stanisław Orzechowski, urodził się w 1939 roku w Kobylinie. Święcenia kapłańskie przyjął w 1964 r. Podczas studiów na KUL-u uczęszczał na wykłady Karola Wojtyły, którego naukę bardzo cenił i często się do niej odnosił. Od 1967 r. jest duszpasterzem środowisk akademickich DA Wawrzyn, katolickich ruchów odnowy, Rodzin Katyńskich oraz …